slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Opublikowane przez admin w dniu

Czy znasz 3 podstawowe terminy nakreślające typową kobietę? Ja znam: milość, bliscy i wyglad. Co ukrywa się pod podanymi pojeciami? Jakich rzeczy potrzebują kobiety? Czego nienawidzą? Z czym walczą ? Czego nie zostawiają nawet na krótką chwilę? Dziś przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: miłość w życiu kobiety. Postarajmy się je rozgryźć. Jak widzi siebie kobieta, a widzi ją płeć silna? Jakich cech oczekują oby dwie strony? Kobiety lubią czuć się adorowane. Większość lubi sytuacje kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce jednak nie przyjmują postawy na zabój zaabsorbowanego „sługi”. Jak bardzo często mawiają z jednej strony potrzebują czułości, stałości w uczuciach, ale z drugiej strony w sekrecie marzą o tym żeby ich partner czasami stawiał opory, bywał niedostępny. Co za tym idzie? Panie na przekór pozorom też lubią zdobywać, bo czy kogoś cieszy w pełni bez trudu zyskana rzecz, a co dopiero więź czy też atencja osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Tak więc jak sprostać wymaganiom wyjątkowych dam? Jak sprawić by bywać na pozycji lidera?
Troszcz o nią w sposób jaki chce, zaobserwuj jej małe lub wielkie potrzeby, żeby pamiętać jakie z nich są najważniejsze oraz na nich skup się najbardziej, nawyk bycia nieosiągalnym wypracujesz rozmawiając z wybranką. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że relację należy podtrzymywać najczęściej drobnymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześnie czy późno po prostu wygasa. Właśnie to czyni, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna

Kategorie: posty