producenci-dodatkow.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Produkty złotnicze platerowane, albo też złote? Jakie kupujemy chętniej? Ta walka ma miejsce już sporo czasu na rynku. Dziś spróbujemy udzielić odpowiedzi w tej kwestii. Nie mniej problem nie jest takie łatwe jak się wydaje. Powyżej wymienione gatunki wyrobów złotniczych posiadają znane minusy, ale także poważne pozytywne aspekty noszenia.
Prawdziwa biżuteria – najczęściej produkuje się takie modele z oczyszczonego metalu szlachetnego. Z tego powodu pozostaje dużo droższa. Tworzy się taką biżuterię przetapiając rudy metali szlachetnych. Jest znacznie bardziej luksusowa oraz właśnie z tego powodu regularnie wybierają ją ludzie bogatsi. Także znaczące pozostaje miejsce jej prezentacji, zwykle pozostają to sklepy złotnicze. Jest ładnie wystawiona w oświetlonych, szklanych witrynkach. W takcie jej zakupu nierzadko zainkasujemy śliczne szkatułkę. W jubilerskim salonie pomoc na 100% pozostanie lepsza i na wyższym poziomie. Wyroby złotnicze z metali szlachetnych o czym również nie powinniśmy nie pamiętać, nie powodują uczuleń.
Sztuczna biżuteria – jest z reguły robiona ze połączenia metali pospolitych i plateruje się ją niewielką kożuchem złota. Takie modele w miarę po czasie niszczeją i klienci pozbywają się ich. Ich największa pozytywna strona to Z pewnością niska cena zakupu. Z przykrością mówimy, że potrafi uczulać, z reguły biżuteria z domieszką chromu. Co istotne modele sztucznej biżuterii pozostają wybitnie oryginalne ze względu na mieszankę, po prostu stanowczo łatwiej ją wyprodukować. Sety tutaj bardzo często składają się z dwóch elementów – – naszyjnika i kolczyków.
Podsumowując biżuteria z metali szlachetnych pozostaje precyzyjniej wykończona oraz nie wywołuje reakcji skórnych. Choć jest znacznie więcej warta, ponadto nie zużywa się po krótkim czasie użycia jak posrebrzana. Z drugiej strony kolekcje biżuterii platerowanej pozostają oryginalniejsze i tańsze. Jaki rodzaj pozostaje lepszy? Oczywiście sztuczna.

Producenci dodatkow

Kategorie: posty