ekskluzywne-bransoletki.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Portale plotkarskie oraz poradniki tworzone są najczęściej z myślą o kobietach oraz są wskazane dla kobiet. Dlaczego tak się dzieje skoro moda męska jest równie rozległa w swoich dziedzinach?
Już dawno przyjęło się że świat mody stworzony jest dla kobiet. Przyjęto również, że faceci nie są skłonni do pogawędek na temat ubioru czy też dbania o wygląd. Kobiety myślą że nie warto pytać faceta o to co ubierze, ma na sobie, będzie zakładał.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że faceci bardzo lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi zdobyczami. Odsuwając na bok stereotypy przekazujemy wszystkim nie wierzącym kobietom że temat mody dla waszych facetów nie jest czymś obcym! Pogadajmy więc o modzie naszych mężczyzn. Czy moda dla mężczyzn w Polsce miewa się dobrze? Profesjonalisci mówią że największym problemem polskich marek jest pomysł prezentacji gadreroby w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupujących zniechęca nieraz stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje odzież. Na szczęście większość jednak kupuje to w czym czuje sie dobrze bez względu na to w jaki sposób coś jest pokazane. Zadajmy sobie pytanie o najważniejszą rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w szafie każdy facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset tradycyjna koszula, jak mówią najlepiej granatowa oraz czarna. Kolejną częścią garderoby powinna być marynarka. Najlepiej taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje wtedy absolutnie na każdą okazję!
Ostatnią niezbędną rzeczą są modne wygodne buty. Ważne żeby były w stonowanym odcieniu i modnym fasonie.

Ekskluzywne Bransoletki

Kategorie: posty